#1 2010-08-18 21:41:44

Vegeta

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 25
Punktów :   

Regulamin

Proszę, poświęć kilkadziesiąt sekund życia, a umilisz je paru osobom.

1. Admin i Mod ma zawsze rację.

2. Jeśli uważasz, że mod lub admin nie ma racji, powiedz mu to. Ucieszy się.

3. Na portalu i forum nie ma zakazu używania wulgaryzmów, ale to nie znaczy że masz używać "kurwa" jako przecinka.

4. Pisz po polsku, a jeśli nie umiesz, to chociaż po ludzku. Posty naładowane błędami jak jedzenie z McDonalda gównem nie bydą akceptowane przez środowisko.

5. Jeśli masz dysleksję, używaj przeglądarki która podkreśla błędy. Wierz lub nie, ale ja również jestem dyslektykiem i jakoś sobie radzę.

6. "jak csi sje cos niep odoba w moiej dysrlekscji to mozes wyprdalac" - jeśli masz zamiar napisać coś takiego, idź do łazienki i zacznij napierdalać głową o zlew.

7. Pisz na temat do jasnej cholery. Jeśli gość się pyta jaki smyczek polecacie do pianina elektronicznego, a ty zaczniesz chwalić się jakie masz dzisiaj skarpetki - nie miej pretensji o warna.

8. Nie pisz posta pod postem bez wyraźnej przyczyny.

9. Jeśli już musisz kogoś wyzywać - przynajmniej zachowaj jakiś poziom.

10. Nie spamuj. Gdybym chciał prenumeratę ruskiego playboya, możesz być pewien, że sam bym ją zamówił.

11. Admin jest zajebisty. Pamiętaj o tym.

12. Na forum panuje zakaz pisania po hiszpańsku, jeśli dwa poprzednie posty są po rosyjsku.

13. Jeśli bezpodstawnie obraziłeś admina - wiemy gdzie sypia twój pies.

14. Jeśli wystawiasz groźby i jest szansa że je spełnisz w świecie rzeczywistym, policja z pewnością się tym zainteresuje.

15. Używaj opcji "szukaj".


Jestem adminem nie mogę ci pomóc

Offline

 
Team: Vegeta.Goku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gry-all.pun.pl www.naruto-shuriken.pun.pl www.kwspz.pun.pl www.nowe.pun.pl www.finanse.pun.pl